breaking news

Voyage Sorgun-Side

Mayıs 4th, 2013 | by ozkan
Voyage Sorgun-Side
Oteller
0

beach2_at_the_Voyage_SorgunVoyage Sorgun-Side Antalya’ya 60 km, havaalanına 65 km uzaklıkta, deniz kıyısında ve yeşil ile mavinin buluştuğu noktada tüm yılın yorgunluğun üzerinden atmanıza yardımcı olacak özelliklere sahip bir otel kompleksidir. Her ziyaretçisine aynı hassasiyet ile yaklaşan Voyage Sorgun-Side tatil anlayışınız değiştirecek. Balayı geçirmek için ve çocuklu ailelere özel hizmet vererek gelen ziyaretçilerinin hayatlarının en güzel günlerini geçirmesi için gayret eden Voyage Sorgun-Side turizm dünyasında prestijli bir yer edinmiştir.

Voyage sorgun- Side tatil süresinde akla gelebilecek her konfora sahip ve müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor. Öncelikle yemek konusunda hiç sıkıntı yaşamayacağınız garanti ediliyor. Farklı zevklere hitap eden Türk ve dünya mutfağına ait lezzetler A’la carte restoran ayrıca açık ve kapalı restoranlarda açık büfe olarak servis ediliyor, ayrıca gün içinde dondurma, atıştırmalık ve içecek servisi ücretsiz olarak yapılıyor.

Voyage Sorgun-Side oda düzenlemesinde standart ve süit tipi odalar bulunuyor ailelere yönelik ek yataklı odaların yanı sıra balayı odalarında ayrıca günün anlamına uygun olarak kırmızı şarap ve şampanya servisi, meyve servisi ve odaya sabah kahvaltısı servisi düzenlenmektedir.

Voyage Sorgun-Side otelde genel yapı itibari ile eğlence ve dinlenme adına her talebiniz karşılanıyor açık ve kapalı havuz, berber, kuru temizleme, masaj, spa, fitness ve spor aktiviteleri bulunuyor. Ayrıca engelli odası, doktor, çocuk oyun parkı ve çocuk animasyonu hizmeti de veriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir