breaking news

VIP Antalya Havalanı Karşılama

VIP Antalya Havalanı Karşılama

Nisan 12th, 2016
Antalya

ANTALYA HAVAALANI VIP KARŞILAMA VE UĞURLAMA HİZMETLERİ

Antalya seyahatinizden memnun kalmak istiyorsanız özel Antalya havaalanı karşılama ve uğurlama hizmetinden yararlanın.VİP karşılama ve uğurlama servisi müşterilerin beklentilerinş karşılamak için geliştirilmiştir.Kalite ve üst seviyede hizmet garantidir.

VIP Paket

Özel VIP Paket Antalya Transfer, Havalimanı Karşılama ve Uğurlama servisin bir parçasıdır. CIP talep etiğiniz zaman en iyi kişileştirilmiş hizmeti alacaksınız.VIP Paket bizim öncelikli hizmetelerimizden birisidir.Havaalanında pasaport işlemleri ve diğer detaylar ile ekibimiz uğraşırken, siz çeşitli aktiviteler yapabilir veya dinlenme salonunda vakit geçirebilirsiniz.!

Paket Servis Hizmetleri:

*Karşılama
*Destek Hizmeti
*Bireysel Erişim ve X-Ray
*Check-in Operasyonları
*Pasaport ve Vize düzenlemeleri
*Alışveriş
*CIP rahatlık
*Özel araç ile terminalden transfer*
* Özel araçlar ile terminaldeki transfer grup rezervasyonlar için geçerli değildir.

Kolay adımlar ile hızlı antalya transfer rezervasyonu yapmak şimdi daha kolay, SunShuttle firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz, http://www.transfertaxi.com/tr/

One Comment

  1. merhabalar, sitemiz için sitenizden reklam talebinde bulunmak istiyoruz. Tanıtım yazısı ve banner reklam ücretleri ile birlikte sitenizin detaylı istatistiklerini gönderebilir misiniz ? değerlendirme sonucunda sizinle iş yapmak istiyoruz.

    iletişim bölümü çalışmadığından size ulaşmak için buraya yazdım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir