breaking news

Grand Cortes Resort Antalya

Nisan 22nd, 2013 | by ozkan
Grand Cortes Resort Antalya
Oteller
0

grand_cortez_resort_17Grand Cortes Resort Alanya, Alanya’ya 10 km uzaklıkta, denize yürüme mesafesinde ve doğa ile iç içe bir konumdadır. Tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden alacak ve size hayalinizdeki tatil imkânını sunacak olan Grand Cortes Resort Alanya, tatil anlayışınızın değişmesine katkı sağlayacak.

Grand Cortes Resort Alanya otel, müşterilerinin konforlu bir tatil yaşaması için ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri sağlamaktadır. Açık ve kapalı restoran, ütü servisi, oda servisi, Türk hamamı, kiralık kasa, kuru temizleme, masaj, sauna, Fin hamamı ve bir otelde bulunması gereken sayısız özellik bulunmaktadır. Ayrıca gün içinde farklı aktiviteler ile tatiliniz renklendirilmekte oyunlar ve eğlence grupları ile yeni dostluk ortamları yaratılmaktadır. Çocuklu müşterilerin daha huzurlu bir tatil yaşaması için çocuk havuzu, çocuk parkı ve animasyon hizmeti verilmekte ve havuz ve plajda gününü değerlendirmek isteyen ziyaretçilere şezlong ve şemsiye hizmeti verilmektedir. Tatil anlayışı yüzmek olan müşteriler için kaydırak ve iskele hizmeti sunulmaktadır.

Grand Cortes Resort Alanya otel odalarında bir ziyaretçinin ihtiyacı olabilecek her konfor mevcut olup, gereken durumlarda otel personeli her ihtiyaç için yardımcı olmaktadır. Odalarda mini bar, TV, internet, kasa, saç kurutma, müzik ve telefon hizmeti verilmekte, gereken hallerde otel personelinden oda temizliği konusunda yardım alınabilmektedir. Kısacası hayalinizdeki deniz ve güneş tatilini huzurlu ve sakin doğa atmosferi ile veren Grand Cortes Resort Alanya, tatil anlayışınıza yeni bir boyut katıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir