breaking news

Fethiye Butik Otelleri

Ocak 23rd, 2014 | by Tatil Kutusu
Fethiye Butik Otelleri
Blog
0

Ölüdeniz’in sahiline yakın butik oteller ile birlikte muhteşem deniz suyu gelecek sene yine gelmeniz için size unutulmaz bir keyif verecektir.Bir çok manzaraya ev sahipliği yapan Fethiye’nin özel yerlerinden biriside Ölüdeniz’dir.Ankara’dan ölüdenize ulaşım, dalaman havalimanına inilerek,oradanda bir transfer aracı ile mümkündür. Sınırlama olmamakla birlikte her biri kendine göre çok özel yerlere sahiptir.Butik otellerin yaygınlaşması ile birlikte Fethiye’de bir çok beldede geniş bir ağa ulaştılar. Buna göre her beldede butik otel bulmanız mümkündür.

fethiye-otelleri

Butik otellerin sunduğu imkanlar bile tatil yöresinden aldığınız keyif kadar etkilidir.Bayan erkek karışık turist guruplarını ağırlayan fethiye, konaklama açısından oldukça zengindir. Örnek vermek gerekirse butik otellerin meyve veren ağaçlarının altında hem meyve toplayıp hemde dinlenebilirsiniz.Çeşitli mevkilerde yer alan butik oteller sizin keyfinize göre tasarlanmıştır. Limanda butik otel bile bulabilirsiniz. Sizin için turlar düzenleyen butik oteller ile tur keyifleride farklı olacaktır.

Ayrıca damak lezzetine lezzet eklemek isteyenler için bir çok butik otelde otel sahipleri tarafından yapılan yemekler ile ağırlanıyor.Balık avlamak isterseniz olta, basketbol oynamak isterseniz basketbol sahası gibi bir çok imkanlarda mevcuttur.

Yani her zevke , her kitleye uygun butik otellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.Seyahat etmenin oldukça hızlı ivme kazandığı ülkemizde, büyük illerimizden; başta istanbul,ankara,izmir olmak üzere,istanbuldan üniversite gurupları,Bayan gurupları,dernekler vs. gezi rotalarını buralara çevirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir