breaking news

Datça Otelleri

Ocak 23rd, 2014 | by Tatil Kutusu
Datça Otelleri
Blog
0

Gündüz denizin saf ve berrak olması, gecenin sakinliği ile Datça yaşadığınız tüm sıkıntıları unutturacaktır size. Akdeniz ve Ege’den nasibini almış Datça, doğal güzellikleri ile eşsiz olanaklar sağlamaktadır. Günümüzde sessiz ve sakinliğini korumuş yerler arasında olan Datça sakin bir yaşam isteyenlerin tercihidir.Bu düşünce ile buraya gelip sade bir yaşam isteyenler Datça otellerinde aradıklarının fazlasını bulurlar. Her bütçeye uyacak şekilde oteller vardır. Sessiz tatilin adresi,özelikle memurların uğrak yeri.Bunlar özellikle butik oteller ve uzun soluklu tatilcilerin tercihi apart oteller dir. Genelde oteller plaja yakın yerlerde inşa edilmiştir. Yani günün her saati denize girebilecek imkana sahipsiniz. Uyandığınız an kaldığınız yerden berrak suyu görmek istiyorsanız Datça otellerini tercih etmelisiniz.

datcada-tatil

 

Çoğu otel hem kış hem yaz olarak hizmete 7/24 açıktır. Bunun sebebi aslında otel sahiplerinin buradan kopamamasıdır. Kendileri böyle söylüyor. Yani hem sizleri ağırlıyor hem kendileri ev gibi konaklıyor yaz/kış.Yalnız seyahat eden tatilcilerinde çekinmeden gelebilecekleri bir yer.

Ayrıca Datça’da otellerin bir çoğunun isminde ev kelimesi geçer. Misafir ağırlar gibi ağırlanacağınız Datça otellerinde keyifli tatiller dileriz. Unutmayın; erken rezervasyon mutlaka yaptırın.Okul sezonunun bitmesi ile birlikte, yerli yabancı bir çok tatilci bu güzel beldeye akın etmektedir.En başta, çok büyük bir memur şehri olan Ankara’dan çok ziyaretçi gelmektedir.Aileler için tercih datça! vazgeçilmez yerleri olmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir