breaking news

Antalya’da Tatil Yapılabilecek Yerler

Nisan 7th, 2013 | by ozkan
Antalya’da Tatil Yapılabilecek Yerler
Blog
0

                Türkiye’nin en turistik ve gözde tatil merkezlerinden biri olan Antalya’da yerli turistler için kimi zaman fiyatlar çok yüksek olabilmektedir. Kişilere göre gereksiz olarak düşünülebilecek olan servislerden ötürü ek ücret talep eden tesisler, bulunduklara yerlerin ulaşım açısından durumuna göre de fiyatlarını arttırabilmektedir. Çok farklı alanlarda turizm yapılabilen Antalya’ya özellikle hangi turizm amacıyla geldiğiniz oldukça önemli. Çünkü seçeceğiniz tesisi ona göre belirlemeniz hem sizin hem de bütçeniz için en iyisi olacaktır.

Kış, yaz, kıyı, yat ve kültür turizmi ile turistleri kendisine çeken Antalya’da çok sayıda tesis bulunmaktadır. Merkez ve çevre beldelerde bulunan pansiyon ve butik otellerin yanı sıra plaj kısımlarında lüks ve çok katlı oteller bulunmaktadır. Tesisin verdiği hizmetin mevsimine göre değişen ücretler verdikleri hizmet sayısına göre de değişebilmektedir. Lara ve Kundu Plajları’nda özellikle çok kaliteli konaklama yerler, bulunmaktadır. Merkezdeki otel fiyatları da kış mevsimlerine doğru daha uygun fiyatlarla konuklarına kapılarını açmaktadır.

Geniş bir zaman aralığında denize girilebilen Antalya’da kış turizmi de oldukça etkilidir. Bu nedenle çok önceden kampanyaları takip ederek yerinizi ayırtmanız bütçeniz için en güzeli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir